Oddział Podkarpacki PTOiTr

NR RACHUNKU KONTA OP PTOiTr - Santander Consumer Bank S.A.: 91 1090 2750 0000 0001 3241 2742
e-mail: info@ptoitr.rzw.net.pl
NIP: 532-17-20-864 KRS: 0000122867 REG.: 930821085

 
 
 
 
Aktualności - Archiwum posiedzeń naukowych od 2013 r.
kropka KOMUNIKAT
Zarząd OP PTOiTr informuje, że w dniu 24 listopada 2018 r. odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze OP PTOiTr połączone z wyborem nowych władz Zarządu oraz warsztaty prawnicze pt."Prawo w praktyce lekarza ortopedy w świetle zmian prawa medycznego".
Termin: 24 listopad 2018 r., godzina 9:00 w Rezydencji Alabaster & SPA (program)
kropka KOMUNIKAT
Zarząd OP PTOiTr serdecznie zaprasza na spotkanie szkoleniowo-naukowe organizowane przez oddział Urazowo-Ortopedyczny Szpitala Powiatowego im.Ludwika Rydygiera w Lubaczowie.
Termin: 13 październik 2018 r., godz. 09.00, Grand Hotel Boutique w Rzeszowie (program)
kropka KOMUNIKAT
Zarząd OP PTOiTr serdecznie zaprasza na spotkanie szkoleniowo-naukowe organizowane przez oddział Urazowo-Ortopedyczny Szpitala Specjalistycznego im.Świętej Rodziny w Rudnej Małej o tematyce Niestabilności stawów. Miejsce spotkania Szpital Specjalistyczny im.Świętej Rodziny w Rudnej Małej. Termin: 09 czerwiec 2018 r. (program)
kropka KOMUNIKAT
Zarząd OP PTOiTr zaprasza na spotkanie organizowane przez Wojewódzki Szpital im. Św Ojca Pio w Przemyślu: Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej w dniu 21 kwietnia 2018 r. w Radymnie. (program)
kropka KOMUNIKAT
Zarząd Oddziału Lubelskiego Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego oraz Zarząd Oddziału Podkarpackiego Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego zaprasza na spotkanie organizowane przez Oddział Ortopedii SPZZOZ w Janowie Lubelskim w dniu 10 marzec 2018 r. w Ośrodku Edukacji Ekologicznej Bohaterów Porytowego Wzgórza 35H, 23-300 Janów Lubelski o godzinie 9.30. (program)
kropka KOMUNIKAT
Zarząd OP PTOiTr zaprasza na warsztat w dniu 24 lutego 2018 roku - Rezydencja Alabaster & SPA o godzinie 10.00.
Tematyka: Osocze bogatopłytkowe i fibryna bogatopłytkowa. Wykorzystanie innowacyjnych autologicznych terapii w ortopedii (program)
kropka KOMUNIKAT
Zarząd OP PTOiTr zaprasza na XVII Bieszczadzką Konferencję Naukową oragnizowaną przez Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny w Rudnej Małej w dniach 11-14 stycznia 2018 roku.
Tematyka: Chirurgia kolana. (program)
kropka KOMUNIKAT
Zarząd OP PTOiTr serdecznie zaprasza na posiedzenie szkoleniowo - naukowe zorganizowane przez Oddział Urazowo-Ortopedyczny Wojewódzkiego Szpitala Podkarpackiego im. Jana Pawła II w Krośnie.
Tematyka: "Protezoplastyka dwumobilna stawu biodrowego, Artroskopia stawu skokowego, Ból pooperacyjny, Warsztaty na sztucznych kościach- MDM Stryker,Transmisja zabiegu operacyjnego – AccoladeII/MDM".
Termin: 15 grudzień 2017 r. (program)
kropka KOMUNIKAT
Zarząd Oddziału Podkarpackiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego serdecznie zaprasza na posiedzenie szkoleniowo - naukowe.
Tematyka: „Prawo medyczne 2018 - czyli rozprawa o tym jak postępować, żeby przepisy nie stanęły kością w gardle”.
Termin: 18 listopada 2017 r., godzina 10.00 (program)
kropka KOMUNIKAT
Zarząd OP PTOiTr serdecznie zaprasza na spotkanie szkoleniowo-naukowe organizowane przez Oddział Urazowo-Ortopedyczny w Mielcu.
Termin: 14 październik 2017 r., godzina 9.30 w Hotelu Rado w Woli Chorzelowskiej. (program)
kropka KOMUNIKAT
Zarząd Oddziału Podkarpackiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego serdecznie zaprasza na spotkanie naukowe zorganizowane przez Klinikę Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Dzieci i Dorosłych Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie.
Termin: 09 września 2017 r., godzina 10.00 w Hotelu Prezydenckim w Rzeszowie. (program)
kropka KOMUNIKAT
Zarząd Oddziału Podkarpackiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego serdecznie zaprasza na posiedzenie szkoleniowo - naukowe zorganizowane przez Oddział Urazowo-Ortopedyczny Szpitala Specjalistycznego w Jaśle.
Termin: 10 czerwiec 2017 r., godzina 10.00 (program)
kropka KOMUNIKAT
Zarząd Oddziału Podkarpackiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego serdecznie zaprasza na posiedzenie szkoleniowo - naukowe zorganizowane przez Oddział Urazowo-Ortopedyczny Szpitala Wojewódzkiego w Przemyślu. Tematyka posiedzenia: Trudne przypadki ortopedyczne oddziałów urazowo-ortopedycznych województwa podkarpackiego.
Termin: 22 kwietnia 2017 r., godz. 10:00 (program)
kropka KOMUNIKAT
Zarząd OP PTOiTr zaprasza na XVI Bieszczadzką Konferencję Naukową oragnizowaną przez Nowe Techniki Medyczne Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny w Rudnej Małej w dniach 3-5 marca 2017 r.
Tematyka: Schorzenia i urazy kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego i miednicy.
(program)
kropka KOMUNIKAT
Zarząd OP PTOiTr i OL PTOiTr zaprasza na posiedzenie naukowe w dniu 11 luty 2017 r. na godzinę 10:00 do Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Janowie Lubelskim. (program)
kropka KOMUNIKAT
Zarząd OP PTOiTr zaprasza na posiedzenie naukowe w dniu 07 stycznia 2017 r. na godzinę 10:00 do Rezydencji Alabaster & SPA. Temat: Współczesne leczenie osteoporozy. Obrazowanie w osteoporozie.
(program)
kropka KOMUNIKAT
Zarząd OP PTOiTr informuje, że w dniu 19 listopada 2016 r. odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze OP PTOiTr połączone ze szkoleniem o tematyce "Urazy stawu skokowego diagnostyka, postępowanie, leczenie zachowawcze czy operacyjne?" organizatorem będzie Oddział Urazowo-Ortopedyczny w Tarnobrzegu.
(program)
kropka KOMUNIKAT
Zarząd OP PTOiTr serdecznie zaprasza na spotkanie szkoleniowo-naukowe organizowane przez Oddział Ortopedii Onkologicznej w Brzozowie.Tematyka: "Onkologia Narządu Ruchu". Termin: 3 czerwiec 2016 r. (program)
kropka KOMUNIKAT
Zarząd Oddziału Podkarpackiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego zaprasza wszytskich członków do wzięcia udziału w kolejnej z cyklu XIV Bieszczadzkiej Konferencji Artroskopowej organizowanej przez Szpital Św. Rodziny Rudna Mała „Bark: artroskopia i artroplastyka”. Tym razem na miejsce obrad wybraliśmy Rzeszów – Stolicę Innowacji. Termin: 14-16 Kwietnia 2016 r. (program)
kropka KOMUNIKAT
Zarząd OP PTOiTr serdecznie zaprasza na posiedzenie szkoleniowo - naukowe zorganizowane przez Oddział Urazowo-Ortopedyczny Wojewódzkiego Szpitala Podkarpackiego im. Jana Pawła II w Krośnie. Tematyka: "Schorzenia i urazy kolana."
Termin: 8 kwiecień 2016 r. (program)
kropka KOMUNIKAT
Zarząd OP PTOiTr ma zaszczyt zaprosić członków OP PTOiTr i wszystkich szkolących się w zakresie specjalizacji z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu na wspólne posiedzenie szkoleniowo-naukowe oddziałów lubelskiego i podkarpackiego, które odbędzie się w Janowie Lubelskim. Na szkolenie serdecznie zapraszają Prezes Oddziału Lubelskiego PTOiTr Dr hab.n.med.Jacek Gągała i Prezes OP PTOiTr lek. Artur Harmata.
Termin: 19 marzec 2016 r. (program)
kropka KOMUNIKAT
Zarząd Oddziału Podkarpackiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego serdecznie zaprasza na XIV Bieszczadzką Konferencję Naukową - Chirurgia Kolana zorganizowaną przez Szpital Specjalistyczny Im. Świętej Rodziny w Rudnej Małej k. Rzeszowa w Polańczyku.
Termin: 05-06 luty 2016 r. (program)
kropka KOMUNIKAT
Zarząd Oddziału Podkarpackiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego zaprasza wszytskich członków na spotkanie jubileuszowe z okazji 40. rocznicy powstania Oddziału Podkarpackiego Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego oraz powołania Kliniki Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Dzieci i Dorosłych w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 im. Jadwigi Królowej w Rzeszowie.
Termin: 18.12.2015 r. (program)
kropka KOMUNIKAT
Zarząd Oddziału Podkarpackiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego serdecznie zaprasza na posiedzenie szkoleniowo - naukowe zorganizowane przez Oddział Urazowo-Ortopedyczny Szpitala Powiatowego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu. Tematyka posiedzenia: Panewka endoprotezy stawu biodrowego – metody i sposoby.
Termin: 21 listopada 2015 r. (program)
kropka KOMUNIKAT
Zarząd Oddziału Podkarpackiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego informuje, że 10 października 2015 r. o godzinie 10:00 Klinika Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Dzieci i Dorosłych oragnizuje spotaknie szkoleniowo-naukowe. (program)
kropka KOMUNIKAT
Zarząd Oddziału Podkarpackiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego serdecznie zaprasza na posiedzenie naukowe w dniu 25 czerwca 2015 r. w Krośnie. Temat: Nowoczesne metody rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego. (program)
kropka KOMUNIKAT
Zarząd Oddziału Podkarpackiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego serdecznie zaprasza na Polsko-Ukraińskie Spotkanie Ortopedyczne w dniach 8-10 maja 2015 r. Miejsce: Hotel Arłamów. Tematyka: leczenie złamań otwartych, powikłania protezoplastyk stawów, choroby i uszkodzenia urazowe barku. (program)
kropka KOMUNIKAT
Zarząd Oddziału Podkarpackiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego serdecznie zaprasza na posiedzenie szkoleniowo - naukowe zorganizowane przez Oddział Urazowo-Ortopedyczny Szpitala Wojewódzkiego w Krośnie w dniu 13.03.2015 r. Tematyka posiedzenia związana z protezoplastyką rewizyjną stawu kolanowego. (program)
kropka KOMUNIKAT
Zarząd Oddziału Podkarpackiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego serdecznie zaprasza na posiedzenie naukowe w dniu 27 luty 2015 r. w Stężnicy. (program)
kropka KOMUNIKAT
Zarząd Oddziału Podkarpackiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego serdecznie zaprasza na sympozjum w dnich 23-25 styczeń 2015 r. w Białowieży. Temat: Złamania okołokrętarzowe. (program)
kropka KOMUNIKAT
Zarząd Oddziału Podkarpackiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego serdecznie zaprasza na posiedzenie naukowe w dniu 29 listopada 2014 r. o godzinie 09:30 w Hotelu Prezydenckim w Rzeszowie połączone z zebraniem sprawozdawczo wyborczym oraz wyborem nowych władz zarządu OP PTOiTr. (program)
kropka KOMUNIKAT
Zarząd Oddziału Podkarpackiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego serdecznie zaprasza na posiedzenie naukowe w dniu 13 czerwca 2014 r. o godzinie 08:00 w w Szpitalu Św. Rodziny w Rudnej Małej. (program)
kropka KOMUNIKAT
Zarząd Oddziału Podkarpackiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego serdecznie zaprasza na posiedzenie naukowe w dniu 7 czerwca 2014 r. o godzinie 10:00 w Jaśle. (program)
kropka KOMUNIKAT
Zarząd Oddziału Podkarpackiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego oraz Zarząd Oddziału Małopolskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego serdecznie zaprasza na posiedzenie naukowe w dniu 24 maja 2014 r. w Mielcu o godzinie 10.00. (program)
kropka KOMUNIKAT
Zarząd Oddziału Podkarpackiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego, a także Zarząd Oddziału Lubelskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego serdecznie zapraszają na posiedzenie naukowe z udziałem wykładowców polskich i zagranicznych w dniu 25 kwietnia 2014 r. o godzinie 9:00.
Temat: Aktualne poglądy na diagnostykę, leczenie oszczędzające i rehabilitację chorób stawu rzepkowo-udowego. (program)
kropka KOMUNIKAT
Zarząd Oddziału Podkarpackiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego zaprasza na udział w XIII Bieszczadzkiej Konferencji Ortopedycznej z udziałem gości zagranicznych w dniach 9-12 stycznia 2014 r. w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny w Rudnej Małej oraz Arłamowie. Temat: Problematyka leczenia urazów kolana. (program)
kropka KOMUNIKAT
Zarząd Oddziału Podkarpackiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego zaprasza na udział w konferencji w dniach 6-7 grudnia 2013 r. w Warszawie. Temat: Choroby reumatyczne w praktyce lekarskiej. (program)
kropka KOMUNIKAT
Zarząd Oddziału Podkarpackiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego, a także Zarząd Oddziału Lubelskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego serdecznie zapraszają na 20 jubileusz powstania Oddziału Ortopedyczno-Urazowego Woj. Szpitala Specjalistycznego Lublin, Al. Kraśnicka 100 w dniu 23 listopada 2013 r. w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym ETIUDA, ul. Nałęczowska, Szerokie 123, Lublin. (program)
kropka KOMUNIKAT
Zarząd Oddziału Podkarpackiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego zaprasza na udział w sympozjum w dniu 22 listopada 2013 r. w Poznaniu. Temat: Problemy Onkologii Ortopedycznej. (program)
kropka KOMUNIKAT
Zarząd Oddziału Podkarpackiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego zaprasza na udział w seminarium AO MAster w dniach 17-18 listopada 2013 r. w Krakowie. Temat: Gwoździe środszpikowe. (program)
kropka KOMUNIKAT
Zarząd Oddziału Podkarpackiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego serdecznie zaprasza na udział w posiedzeniu w dniu 26 października 2013 r. o godzinie 10.00 w Sanoku. (program)
kropka KOMUNIKAT
Zarząd Oddziału Podkarpackiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego, a także firma Orto-Res serdecznie zapraszają na udział w posiedzeniu w dniu 5 października 2013 r. o godzinie 11.00 w Lubaczowie. (program)
kropka KOMUNIKAT
Zarząd Oddziału Podkarpackiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego, a także firma Orto-Res serdecznie zapraszają na udział w XII Bieszczadzkiej Konferencji Ortopedycznej w dniach 10-13.06.2013 r. Agenda konferencji do pobrania. (agenda)
kropka KOMUNIKAT
Zarząd Oddziału Podkarpackiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego, a także firma Orto-Res serdecznie zapraszają na udział w posiedzeniu w dniu 25.05.2013 r. o godzinie 9.30 w Zajazd-Camping-Skansen Pastewnik ul. Łańcucka 2 w Przeworsku. (program)
kropka KOMUNIKAT
Zarząd Oddziału Podkarpackiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego, a także firma Orto-Res serdecznie zapraszają na udział w posiedzeniu w dniu 06.04.2013 r. (sobota) godz. 9.30 w Zajeździe Jaś Wędrowniczek w Rymanowie, ul Bieleckiego 8. (program)
kropka KOMUNIKAT
Zarząd Oddziałów Podkarpackiego i Lubelskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego, a także firma Orto-Res serdecznie zapraszają na udział w posiedzeniu w dniu 02.02.2013 r. (sobota) godz. 10.30 w Ośrodku Edukacji Ekologicznej (Nadleśnictwo) w Janowie Lubelskim, ul. Bohaterów Porytowego Wzgórza 35h. (program)
kropka KOMUNIKAT
Zarząd Oddziału Podkarpackiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego a także firma Orto-Res zapraszają na udział w posiedzeniu w dniu 18.1.2013 r. (piątek) o godz. 15.00 „Nowe aspekty wykorzystania komórek macierzystych w chorobie zwyrodnieniowej oraz czynników wzrostu w chorobach przeciążeniowych” w Szpitalu im. Św. Rodziny w Rudnej Małej k/Rzeszowa. (program)
kropka KOMUNIKAT
Raport z XXXIX Zjazdu Naukowego Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego Rzeszów, 19-22 września 2012 r.